Полтавська обл. Оржиця

У Nvidia анонсували нову серійну відеокарту, що отримала назву GeForce GTX 1060. Новий відеочіп за параметрами на голову перестрибує свого попередника. Але найголовнішим стало те, що він сертифікований для роботи з VR-пристроями і програмами. Завдяки новій відеокарті від Nvidia занурення у віртуальну реальність стає більш доступним (хоча, гаразд, чіп все ж може здатися дорогуватим), ніж раніше.

Якщо ви вже встигли замовити відеокарту NVIDIA GTX 1080 або представлену не так давно GTX 1060, у нас для вас погані новини. Тому що компанія вирішила не зупинятися на досягнутому і продемонструвати нам ще більш швидку і оптимізовану відеокарту, Titan X. Ця карта отримала 12 Gb пам'яті GDDR5X, 3,584 ядра і частотність в 1,53 GHZ. Все це дозволяє їй підвищити продуктивність до божевільних показників в 11 терафлопів.

За останні кілька тіжнів фахівці в області ігрових комп'ютерів з Razer були дуже зайняті. Смород представляли цілу прірву різніх ігрових прістроїв, серед якіх булу клавіатура для iPad, Оновлений ігровий ноутбук Blade і аксесуари: міші, навушники та камери. Виставка IFA 2016 Берліні явно вісушіла запаси гаджетів компанії. Але "на десерт" в Razer припасли анонс ще одного продукту. Це новий системний блок, Який отримав Назву R1 Razer Edition. Його Збирай спільно з розробниками ігрових комп'ютерів Maingear.