0 грн. 0
Ваша корзина порожня

Доставка

   Наш онлайн-магазин не просто займається продажем спеціальної продукції для ваших гаджетів, ноутбуків, комп'ютерів та інших товарів. Ми ще й здійснюємо доставку вашого замовлення по Україні.

  В коло нашої компетенції входять усі області України: Сумська, Вінницька, Хмельницька, Волинська, Дніпропетровська, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Харківська, Київська, Кіровоградська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Тернопільська, Херсонська, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська. Проте наша компанія не здійснює доставку замовлень для тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей, а також для Автономної Республіки Крим.

Хочемо наголосити на тому, що всі транспортні витрати по доставці замовлення покупця сплачує сам покупець.

Ми працюємо з такими службами доставки, як Новая пошта таУкрПошта.

                  

 

    Якщо ви замовляете доставку укрпоштою, то вона вам обійдеться дешевше. Нова пошта має дещо вищі тарифи по доставці, проте і швидкість транспортування на порядок швидше. До того ж ви маєте змогу застрахувати вашу покупку на випадок її деформації чи інших нюансів в дорозі.

    Ми здійснюємо доставку ПК різної комплектаціїї та ноутбуків в місто Вінницю та усі населені пункти Вінницької області найзручнішими для вас службами доставки.

   Жителів Волинської області ми також раді дивувати своїми лояльними цінами і гарним вибором продукції.

   Дніпропетровська область входить в коло наших покупців, і ми з радістю оформлюємо ваші замовлення і відправляємо їх в усі населені пункти цієї області. В тому числі і в місто Дніпро.

   Жителі Житомирщини вже добре знають про наш магазин. Тому ми з радістю співпрацюємо з Житомирською областю.

   Закарпаття полюбляє відвідувати наш сайт і купувати різноманітні пристрої і дрібнички для своїх гаджетів. Ми з радістю працюємо с клієнтами із Закарпатської області.

   Для покупців із Запорізької області наш магазин підготував багато новинок по прийнятних цінах. Запрошуємо вас в наш онлайн-каталог. Обирайте краще для себе і своїх рідних.

   Жителі Івано-Франківської області із задоволенням роблять у нас свої замовлення, адже вони впевнені в нашій чесності і порядності перед покупцями. Ми працюємо для вас!

   Кияни і всі жителі Київської області часто відвідують наш сайт і роблять вигідні покупки. І нам дуже приємно, що ви нас обираєте!

   Кіровоградська область також входить в число наших відвідувачів. Нам дуже приємно, що ми вам цікаві!

   Всі львівяни і жителі населенних пунктів Львівської області вже чули про нас, а дехто став нашим постійним відвідувачем. Дякуємо за довіру!

   Миколаївська область і всі покупці з Миколаєва, ми раді вашим покупкам. Запрошуємо ще!

   Шановні одесити, жителі Одеської області, відвідуйте нас частіше, адже наш ассортимент і оптові ціни саме для вас!

   Полтава та Полтавська область також активно приєднується до покупок в нашому магазині. Щиро вдячні вам за такий вибір!

   Рівненська область не відстає від інших областей країни і цікавиться нашим ассортиментом.

   Суми і Сумська область вподобали наш онлайн-магазин. Ми раді, що коло нашої цільової аудиторії збільшується з кожним днем.

   Тернопіль і Тернопільська область не пасе задніх. Ми бачимо, що ви також на одній хвилі з сучасним світом, і наш ассортимент припав вам до душі.

   Харківська область полюбляє робити онлайн-покупки на нашому сайті. І ми вдячні вам за довіру!

   Жителі Херсонської області вподобали наші комплектуючі до ноутбуків. І це зовсім нас не дивує! Ми бачимо, які ви активні інтернет користувачі. Так тримати!

   Хмельницька область і Хмельницький не перестає нас дивувати. Адже ви активно цікавитесь і замовляєте майже всі наші товари. Щиро вдячні вам за такий вибір!

   Черкаська область і місто Черкаси часто цікавляться андроїдними ТВ приставками. Бачимо-бачимо, що вам до вподоби!

   Чернівецька область активно приймає участь в онлайн закупках до своїх гаджетів. Ми раді, що ви довірились нам.

   Чернігівська область, Чернігів також досить часто здійснює онлайн-покупки на нашому сайті.

Ми раді, що ви довіряєте нам, і тому намагаємось покращувати свою роботу і поповнювати свій ассортимент.

 

Графік відправки: кожин день о 11:00 годині  

 

 

  Графік відправки: з вівторка по п'ятницю о 11:00 годині

- в суботу, неділю та понеділок товар не отправляєм

 

  Зверніть увагу! Якщо ви оформили замовлення до 11 години дня, то воно буде відправлено в той же день вибраною службою доставки. Якщо ж ваша покупка була оформлена після 11, то вона буде надіслана вам наступного дня.

Номер вашої накладної ви отримаєте на наступний день після відправки! Вдалих покупок!