0 грн. 0
Ваша корзина порожня

Про нас

   Наш онлайн-магазин комп'ютерної техніки радий вітати вас на своєму сайті. Ми пропонуємо вам свою продукцію по найвигідніших цінах. У нас ви знайдете практично все, що вам необхідно для роботи з інтернет-ресурсами - флешки,

Wi-Fi адаптери, перехідники живлення, кулери, блоки живлення, миші і багато чого іншого.

  Безпеку на робочому місці та вдома вам забезпечать наші товари для відеоспостереження. Серед них представлені реєстратори, блоки живлення, готові комплекти та інші товари даного розділу.

   Забезпеч собі повний інтертейменд разом з нашою продукцією із розділу Android TV приставки. Серед них можна вибрати смарт ТВ приставки, голосові пульти, бездротові миші, бездротові геймпади та інші цікавинки.

   Мережеве обладнання допоможе вам завжди бути в режимі онлайн. Не забувай вчасно замінювати і стежити за такими елементами, як кабелі різного призначення, WiFi адаптери, мережевими картами та іншими деталями.

   Для автомобілістів у нас теж є гарний асортимент корисних дрібничок - сканери для діагностики автомобіля, автомобільний зарядний пристрій, флеш-пам'ять, зарядний пристрій в прикурювач, роз'єм для магнітоли, аудіо блютуз приймач. Ми впевнені, що з такою продукцією вам ніколи буде сумувати. А ваші мобільні гаджети завжди будуть заряджені.

   Про ваші мобілочки ми також потурбувались. В нашому асортименті ви знайдете все необхідне, щоб подовжити експлуатаційний термін і зробити користування улюбленим гаджетом зручним. В потрібному розділі продукції знайдеться все, що необхідно - від захисного скла до пауербанків.

   Про ваші комп'ютери ми потурбуємося, як ніхто інший. Адже ми знаємо - наскільки для вас важливі ці пристрої. Пам'ятайте про регулярну підтримку температури в комп'ютері чи ноутбуці. В цьому вам допоможуть кулери, спеціальні термопасти, підставки для охолодження ноутів. І це далеко не вся продукція для ваших вірних електронних друзів. З повним переліком продукції ви ознайомитесь в нашому онлайн-каталозі.

   В комп'ютері не так важлива його оболонка, як оснащення. Адже саме воно впливає на об'єми пам'яті вашого пристрою, швидкість його роботи.

   Ми допоможемо вам в цьому питанні і укомплектуємо ваш ПК саме так, як ви бажаєте. Він буде функціональний і практичний. Також ми виконуємо ремонтні роботи вашої апаратури.

   В нашому онлайн-магазині ви можете замовити будь-який товар із представленого асортименту. А якщо чогось не буде на основному складі, то ми дозамовимо вашу покупку. 

   Наша компанія здійснює доставку в різні куточки України. За виключенням Автономної Республіки Крим і тимчасово окупованої території.

 

Замовляйте наші сучасні практичні товари, а наші менеджери допоможуть обрати необхідні позиції.