0 грн. 0
Ваша корзина порожня

Razer об'єднується з Maingear для создания ігрового PC твоєї мрії

За останні кілька тіжнів фахівці в області ігрових комп'ютерів з Razer були дуже зайняті. Смород представляли цілу прірву різніх ігрових прістроїв, серед якіх булу клавіатура для iPad, Оновлений ігровий ноутбук Blade і аксесуари: міші, навушники та камери. Виставка IFA 2016 Берліні явно вісушіла запаси гаджетів компанії. Але "на десерт" в Razer припасли анонс ще одного продукту. Це новий системний блок, Який отримав Назву R1 Razer Edition. Його Збирай спільно з розробниками ігрових комп'ютерів Maingear.

 

-------

 

На перший погляд R1 Razer Edition володіє всіма Головними особливо прістроїв від компанії Razer: стильний сучасний чорний корпус, ефект підсвічування яскраве зеленим кольори и акуратно організована внутрішня набивка самого системного блоку. Даже опціональна рідка система охолодження оснащена ЦІМ зеленим підсвічуванням. За таким впізнаванім зовнішнім вигляд ховається якісний підхід Maingear до Збірки комп'ютера з компонентами, Які можна змінюваті при бажанні, а такоже їх власна внутрішня система проводки Origami Wiring.

 

-------

  

Системний блок R1 Razer Edition Вже доступна для замовлення через сайт компании Maingear. Стоимость базової моделі склалось 999 $. У Цю ВАРТІСТЬ включено процесор Core i5 3.2 GHz, 8 Gb оператівної пам'яті, відеокарта GeForce GTX 1060 и 1 Tb вільного простору на жорсткий диск. Покупець при бажанні могут замовити модель з відеокартою AMD для своих графічних потреб. КОЖЕН комп'ютер буде монтуватіся в Maingear вручну.